mermer basamak

Mermer Merdivenler İçin Ferforje Merdiven Trabzan Modelleri

Dubleks ve tripleks yapıda inşa edilmiş olan konutlarda iç kısımda katlar arası geçişin sağlanması için merdiven uygulamaları gerçekleştirilirken ahşap veya mermer gibi merdivenler tercih edilebilir. Mermer merdivenler genellikle beyaz veya siyah renge sahip olmakla birlikte yapılarda çok büyük bir sağlamlık oluşturmaktadırlar. Bu sağlamlıktaki yapıların kenar kısımlarında trabzan adı verilen tutunma ve koruma alanlarının oluşturulması için metalik kullanımlar daha fazla tercih edilmektedir. Metalik kullanım noktasında ferforje merdiven trabzan modelleri firmamız tarafından çok özel tasarımlarla ortaya koyulmaktadır.

Ahşap Merdivenler İçin Ferforje Merdiven Trabzan Modelleri

Mermer merdivenlerde kullanıldığı gibi ferforje merdiven trabzan modelleri ahşap merdivenler için de tercih edilebilecek bir niteliktedir. Çünkü firmamız tarafından üretilen metalik ferforjeler hem mermer hem de ahşap merdivenler ile birlikte çok büyük bir uyum sağlayabilirler. Metalik tasarımların siyah veya beyaz şekilde üretilmesi ve istenilen çiçek motifleri, yaprak motifleri veya kafes motifleri ile birlikte süslenmesi firmamızın ustaları tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Merdivenin kullanılmış olduğu ortamın tasarımına ve dekoratif özelliklerine bağlı olarak uygun bir şekilde el işçiliği ile üretilen ferforjeler seri imalat ürünlere göre çok daha nitelikli ve zevkli bir görünüm oluşturmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Ferforje Merdiven Trabzan Modelleri

Ustalarımız tarafından uygulaması yapılan ferforje merdiven trabzan modelleri merdivenlerinizde küpeştesi tamamlanmış bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Firmamız tarafından ferforjeler üzerinde uygulanan boyalar sayesinde çok uzun yıllar boyunca iç alanlardan paslanma görünmezken dış alanlarda yüksek bir dayanıklılık oluşturulmaktadır. Günümüzde çok yüksek bir kullanım oranı görülen bu ürünler aynı zamanda prestijli ve estetik bir görüntünün oluşmasını sağlamaktadır. Hem ahşap hem mermer merdivenler hem de diğer üretimler ile birlikte en doğru ve uygun kullanımları oluşturmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir