Ferforjeli Merdiven

Ahşap

Evlerimizin daha doğal malzemelerden yapılan ürünlerin kullanılması daha sağlıklı ve insana daha yakın gelen rahat edebileceği ortamlar oluşturur, bu çalışmalarda ahşap en önemli doğal malzemedir, ahşabın güzel görülebilmesi için özellikle natürel dokunun ön plana çıkartılması gerekmektedir. Evlerimizin her alanında olduğu gibi merdivenlerde ahşap ayrıcalığı ortaya güzel sonuçlar çıkartmaktadır. Böylece ahşap merdiven ile bir araya geahşap merdivenin son derece doğal bir dekorasyon çözümü ortaya konmaktadır.

Ahşap ve Merdiven Uyumu

Ahşap ile üretmekte olduğumuz merdivenler için öncelikli olarak teknik kadromuz evde bir fizibilite çalışması yapmaktadır. Bağlantı kısmının yapılacağı yerin ölçüleri alındıktan sonra yerin ölçüsüne uygun bir şekilde ayarlanarak ve iniş ve çıkışı sorunsuz bir şekilde imal edilmektedir. Böylece ahşap ile merdiven bir araya gelerek güzel bir görünüm ortaya çıkartmaktadır. Evinizin dekorasyonuna uyumlu ve sizin zevkinizi yansıtacak olan ağaçlar tercih edilerek renk ve doku olarak alternatifler de geniş tutulmaktadır

Katlı Evler İçin Ahşap Merdiven Çözümleri

Evlerin iç mekânında kullanılmakta olan merdiven türleri firmamız tarafından natürel malzemelerle üretilmektedir. Özellikle ahşap ile hem görünüm açısından hem de kullanım bakımından son derece opsiyonel bir doku ortaya çıkartılmaktadır. Merdivenlerin korkuluk kısmında da ahşap özellik devam ettirilirken renk alternatifi ile birlikte marjinal çizgiler de ortaya konmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir