Sade merdiven

Merdiven Uygulamaları

Evlerimizde ihtiyaca binaen merdiven çözümlerini ve alt üst katların bağlantısını sağlayacak olan merdivenlerde sınırsız alternatifler firmamız tarafından üretilebilmektedir. Bu noktada merdivenin görsel açıdan önemli olduğu kadar kullanım bakımından fonksiyonellik de son derece önemli bir meseledir. Evin yapısına alt ve üst kat arasındaki açıya ve merdiven için bırakılan alan büyüklüğüne bağlı olarak farklı ölçeklerde üretebileceğimiz merdivenler vardır

Evlerde Merdiven Görselliği

Birbirinden farklı ahşaplar ve farklı renklerde vede farklı tarzlarda üretilmekte merdiven çözümlerimiz vardır. Natürel ahşap dokunun tamamen entegre edilmiş olduğu haliyle merdivenlerde kullanılabildiği gibi tamamen Natürel boyalarla desteklenmiş olan farklı renklerde merdivenler de mekanınıza uygulanır. Ayrıca farklı bir görünüm için özellikle Premium havanın hissedilmesini isteyen müşterilerimiz adına Lake merdivenler de çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

Merdiven Kalitesi

Merdivenlerin korkuluk kısmında ahşap ile birlikte Ferforje ve diğer metaryeller olan Cam, Krom, Prinç ve Pleksi ile de çözümlerimiz de yer almaktadır. Ayrıca bazı müşterilerimizin talepleri üstüne farklı malzemeleri bir arada birleştirilebilmektedir. Böylece merdiven kullanımında farklı ve modern yaklaşımlarda üretmekte ve son derece şık nitelikli merdiven çözümleri imal edilmektedir, evin yapısına uyum sağlayarak yaptığımız merdivenler oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir