müstakil evler için merdiven çeşitleri

Müstakil Evler İçin Dubleks Merdiven Çeşitleri

Müstakil olarak konaklanan iki katlı veya 3 katlı evlerde iç kısımda bulunan merdivende ahşap bir şekilde uygulama yapılması ile daha şık bir görüntü ve kaliteli bir kullanım oluşturulabilir. Elbette ki bu merdivenlerde ahşap kullanımı yerine mermer gibi malzemelerde seçilerek merdiven tasarımları yapılabilir. Fakat iç mekan tasarımlarında en şık görüntü ve kullanımı oluşturan ahşap seçeneği ile oluşturulmuş dubleks merdiven çeşitleri daha kaliteli bir kullanım sunar. Firmamız profesyonel bir şekilde tasarım gerçekleştiren uzmanlarımız sayesinde en iyi dubleks merdiven çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

En Modern Tasarımlarla Dubleks Merdiven Çeşitleri

Firmamızın birçok farklı yapıda sunmuş olduğu dubleks merdiven çeşitleri tasarım zenginliği oluşturmaktadır. Bu tasarımlar arasında kol üzerinden oluşturulan L merdiven, uzun girişli merdiven, salondan oluşturan merdivenler ve U merdivenler gibi şekiller bulunmaktadır. Tasarımlarda; basamak aralıkları, tırabzan aralıkları ve çıkış noktaları değişik bir şekilde işlenerek merdivenlerde alternatif oluşturulmaktadır. Müstakil evler için ve apartman dairelerinin iç kısmında oluşan dubleks yapılar için çok önemli olan bu merdiven çeşitleri genellikle ahşap kullanımı ile birlikte nitelikli bir konuma gelmektedir.

İç Mimari Uygulamalarında Dubleks Merdiven Çeşitleri

Müstakil yapılarda ve dubleks yapılarda iç mimari uygulamaları evin ön plana çıkmasını ve kaliteli bir kullanıma sahip olmasını sağlamaktadır. Bu iç mimari tasarımlarında en önemli ayrıntılardan birisi de merdiven tasarımlardır. Merdiven tasarımları için kullanılabilecek birçok farklı dubleks merdiven çeşitleri bulunmaktadır. Firmamız bu çalışmalar için en uygun şekilde malzeme seçimlerini gerçekleştirerek ustalıkla işlenmiş bir sonuç elde etmektedir. Yapılarda nitelikli bir dubleks merdiven uygulaması için firmamıza başvurarak fonksiyonlu, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olabilirsiniz. Bu özelliklere sahip olan merdiven tasarımlarımız aynı zamanda uygun bir fiyatla sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir